Kde sehnat víc peněz?

Každý z lidí má tolik peněz, kolik si vydělá. A z těchto peněz by měl být dotyčný schopen uspokojovat svoje životní potřeby, s těmi by měl dokázat vyžít. Jenže jak všichni velice dobře víme, je to ideální stav věcí, kterého se ne vždy podaří dosáhnout. Nejeden z našinců prostě ze svých příjmů všechny své životní náklady financovat nedokáže. A tak si musí ledacos odříkat.

Když se člověk omezí, když přestane ve finanční tísni utrácet za to, co nezbytně nepotřebuje, nejednou aspoň vyrovnaného rozpočtu dosáhne. Ale nejednou ani to nestačí, nejednou se někomu takovému nedostává peněz třeba ani na skutečně zásadní věci. A aby se pak takový dočasný nedostatek finančních prostředků vyřešil, musí se nejednou vzít půjčka.

dolary USA

Lidé si už dnes půjčují naprosto běžně. To ale pochopitelně jedině v případě, že se najde někdo, kdo je jim ochoten dát své peníze dočasně k dispozici. Ale protože takový poskytovatel půjček chce dostat své peníze jednoho dne zpět, stanovují se u půjček pravidla, za jakých se tyto poskytují. Žadatelé se prověřují, zda jsou schopni se se svými závazky vypořádat. A tak se musí při žádosti o půjčku běžně dokládat třeba dost vysoké příjmy, čisté registry dlužníků a podobné záležitosti. A ti, kdo pro své finanční potíže v posuzování neobstojí, mívají smůlu. Přinejmenším do doby, než zjistí, že se u nás nabízejí nejen bankovní půjčky, ale třeba i americká hypotéka bez registru.

mince za dům

Právě zmíněná nebankovní hypotéka je něčím, co je tu právě pro lidi, kteří se žádostí o bankovní půjčku neuspějí. Zde se totiž nepožadují ani příliš vysoké příjmy žadatele, ani registry dlužníků bez záznamů, tady se toleruje nejeden nedostatek na straně toho, kdo si chce půjčit. A sice proto, že se zde splácení zaručuje zástavou dlužníkovy nemovitosti. A každý, kdo takovou nemovitou záruku nabídnout může, se tak k potřebným penězům dostane.

Důvody, které vás donutí přehodnotit názor na nebankovní úvěry

Nebankovní úvěry si po dlouhá léta držely pověst coby nevýhodných a mnohdy předražených produktů. Tak proč jsou dnes pro mnohé preferovanější pře samotnými bankovními úvěry? Pojďme tomu společně přijít na kloub.

  • Rychlost vyřízení

S některým z úvěrových produktů má co dočinění každý druhý Čech, není proto asi zapotřebí spotřebitelský úvěr nějak dlouze představovat. Co možná ale stojí za to zmínit je americká hypotéka, která se začala v portfoliu nebankovních společností objevovat teprve nedávno.

balíček peněz

Banky ke každé žádosti přistupují individuálně, i z tohoto důvodu je schvalovací proces zdlouhavý. A i když se banky aktuální situaci do jisté míry přizpůsobily a mnoho úkonů je možné vyřídit i z pohodlí domova, za některými je zapotřebí osobní přítomnost v bance. Jednou z nich je i žádost o úvěr, kdy je potřeba absolvovat ústní pohovor, vyjednat podmínky, přežít zdlouhavé papírování i byrokracie a nakonec čekat na verdikt dané instituce.

U většiny nebankovních společností je ale postup diametrálně odlišný od toho v bance. Půjčku můžete vyřídit pomocí online formuláře. Vyřízení je tak rychlé a na vyjádřená nebankovní společnosti čekáte jenom pár minut. Tyto společnosti totiž pracují s automatickým schvalovacím systémem, který dle zvolených kritérií schválí nebo zamítne žádost o úvěr velmi rychle. Rychlost vyřízení ale do jisté míry zapříčiňuje vyšší úmrtnost žádostí.

  • Benevolentnější podmínky

Bankovní instituce prověřují při každé žádosti bonitu klienta, pokud není dostatečná, dojde k automatickému zamítnutí. Tu ovlivňuje celá řada faktorů, jako je věk žadatele, měsíční příjmy/výdaje či záznamy v registrech.

podání rukou

Nebankovní instituce ale nabízí benevolentnější podmínky a s otevřenou náručí čekají na každého žadatele, který v bance neuspěje. Do registru dlužníků buď vůbec nenahlíží, nebo neberou negativní záznam v potaz.

Jakou půjčku zvolit?

Když si chce podnikatel půjčit nějaké ty finanční prostředky, nemusí to být problém, pokud je tento ve své podstatě ideálním dlužníkem, majícím nesporně dobré vyhlídky do budoucna a zároveň i postrádajícím nějaký ten ‚škraloup‘ v dosavadní historii.
Ovšem pokud má někdo takový nízké příjmy, ne-li dokonce dluhy, a navrch třeba dokonce i nějaký ten záznam v registrech dlužníků, není to už ani zdaleka tak nadějné. Takovému už se bude leckdo zdráhat půjčit. A nejednou mu nakonec nezbude nic jiného než americká hypotéka bez dokládání příjmů.

pokladnička

Což je finanční produkt určený právě pro podnikatele, osoby samostatně výdělečně činné a firmy, sloužící k financování jejich podnikatelských záměrů a jiných firemních potřeb.
U tohoto podnikatelského úvěru, označovaného jako ‚ bez registrů‘ či ‚bez doložení příjmů‘, jde o půjčku, na niž dosáhnou dokonce i ti, kdo by jinde neuspěli, jimž by v bankách v žádném případě nepůjčili. A to proto, že je zde striktní lpění na dostatečně vysokých příjmech a absenci záznamů v registrech dlužníků nahrazeno nutností zaručit se za půjčené prostředky nemovitostí.

Člověk ucházející se o tuto půjčku tak musí poskytovateli nabídnout coby zástavu svou adekvátní nemovitost, díky níž se mu může dostat půjčky ve výši až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti. Načež už dotyčný nemusí dokládat daňové přiznání a nepřekonatelnou překážkou nemusí být ani nějaký ten záznam v registru dlužníků.
Půjčka se pak přizpůsobuje flexibilně potřebám toho kterého podnikatele. Může jít klidně o závazek, jenž bude splácen v průběhu dlouhých třiceti let, ovšem tato lhůta může být pochopitelně i výrazně kratší, dejme tomu roční, a vše také může být splaceno kdykoliv bez sankcí předčasně. Případně lze takovou půjčku použít i jako kontokorent.

hypotéka

A tyto půjčené peníze mohou být použity na kdeco, klidně i na exekuce, konsolidaci půjček, refinancování hypoték a placení jiných dluhů.
Úroky zde začínají již na čtyřech procentech, nic se neplatí předem, vše je jasné a přehledné, nic se nedohaduje pod tlakem.
A stačí tak vyplnit formulář na internetu, poslat pár fotografií oné nemovitosti a je to. Což jsou dobré podmínky, nemyslíte?

Ta nejlepší nebankovní hypotéka čeká i na vás!

Nebankovní hypotéky jsou mezi lidmi stále více oblíbené. A nelze se tomu divit. Jsou totiž pestré jako život sám a každému žadateli mohou něco nabídnout. Konkrétně mu nabízí vždy to, co v dané chvíli nejvíce ze všeho potřebuje – a to je samozřejmě dostupný úvěr za výhodných podmínek.
Máte záznam v registru? Nic takového vadit nemusí, proto je zde přece vstřícná nebankovní hypotéka bez registru.

centy

Když má někdo tak zanedbatelný záznam, který vypovídá pouze o tom, že jednou v životě zaplatil účet za energie anebo za telefon se zpožděním, tak takový záznam přece ve skutečnosti nic důležitého neznamená – a jednoznačně není důvodem pro to, aby vám věřitel zamítl žádost o úvěr.
Nicméně ani závažnější zápis v registru nemusí být tak významný, abyste kvůli němu nedosáhli na půjčku.

A to samé platí i o příjmech. Je jasné a správné, že každý, kdo chce získat úvěr, musí doložit své příjmy. To platí všude stejně a platí to i u hypotéky bez dokládání příjmů, která ve skutečnosti vlastně ani neexistuje. Ovšem i když je váš příjem naprosto průměrný anebo i nižší, tak to automaticky neznamená, že vám na splácení půjčky nic nezbude. Jde jen o to zjistit, jaké jsou vaše reálné výdaje, a jak jste spořiví. Na světě je mnoho lidí, kteří nedokáží ušetřit ani korunu z opravdu vysokého příjmu, takže není divu, že to platí i naopak.

euro

A v nebankovní společnosti platí samozřejmě i to, že si zde můžete sjednat i půjčku bez udání účelu. Americká nebankovní hypotéka je dokonce ještě výhodnější, než její bankovní verze, protože ji můžete využít i ke splacení nepříjemných dluhů.
Zbývá dodat snad jen to, že pro získání skvělé nebankovní hypotékymusíte splnit dvě podmínky: příjem v dostatečné výši, který pokryje splátky i s úroky, a záruku v podobě nemovitosti, která bude svou hodnotou korespondovat s výší vašeho úvěru.

I vám někdo určitě půjčí

Může se přihodit leccos, co má za následek potřebu půjčit si peníze. Člověk může dejme tomu přijít o zdroj svých příjmů, může se naskytnout nějaká výhodná, avšak příliš drahá koupě, může dojít k nehodě nebo něčemu jinému nepředvídatelnému.
Stane se to. A člověk v mžiku potřebuje peníze, jichž se mu nedostává. Ovšem na to nejednou nikdo nebere zřetel. A proto dotyčnému jednoduše možná nezbývá nic jiného, než si půjčit.
komínky z mincí
Co by si asi dotyčný u ideální půjčky přál? To záleží pochopitelně na tom kterém jedinci, univerzální odpověď neexistuje. Ale dá se říci, že mezi nejčastější touhy žadatelů o půjčku patří:
a) rychlost vyřízení
b) vyřizování bez nutnosti platit cokoliv předem
c) minimum problémů s prověřováním solventnosti
d) raději ani žádné nahlížení do registrů dlužníků
e) nízké splátky a dlouhá doba splatnosti
f) možnost použít takto půjčené peníze na cokoliv
g) možnost je třeba i předčasně splatit, aby se nemusely zbytečně dlouho platit i úroky
h) finanční výhodnost takové půjčky
i) absence skrytých háčků
A vše, co tu právě zaznělo, se u jedné půjčky skutečně vyskytuje. Jedna půjčka vyhovuje v tom všem. A je to hypotéka bez registru.
Pokud se o tuto půjčku člověk uchází, může si být jist tím, že hravě uspěje. Pokud tedy vlastní nemovitost, již by mohl za tuto půjčku dát do zástavy, a pokud akceptuje to, že dostane coby půjčku maximálně sedmdesát procent odhadní ceny této nemovitosti, nic mu nebrání v tom, aby vyplnil jednoduchý online formulář, poslal několik snímků své nemovitosti e-mailem poskytovatelům k posouzení a je to.
peníze na talíři
Aniž by dotyčný musel předem zaplatit jakýkoliv poplatek, postará se už poskytovatel o vše potřebné. Dohodnutím se na detailech takové půjčky se žadatelem počínaje a vyplacením peněz, tedy jejich převodem na žadatelův účet, konče.
Problémy s financemi si tak může začít žadatel řešit již záhy. A splatit to třeba i až za hodně dlouho a po troškách. Protože to tady jde. To se nabízí kdykoliv a komukoliv.

Nebojte se nabídek nebankovních společností!

Lidé se často bojí nabídek nebankovních společností. Ovšem jedná se o naprosto iracionální obavy, které jsou srovnatelné třeba s neopodstatněným strachem z pavouků. Vždyť právě nebankovní hypotéka je půjčka, která vám přijde vhod i v krizových životních situacích, ve kterých se k vám každý bankovní dům obrátí zády.

peníze

A k tomu, abychom si uvedli příklad podobné situace, nemusíme chodit příliš daleko. Mnohdy stačí i jen taková drobná neopatrnost jako je opožděná platba za telefon anebo za energie, která vede k tomu, že vám několik příštích let žádná banka peníze nepůjčí. Proč? Na vině je záznam v registru, který kvůli zpoždění platby získáte, a který nemůže být z registru vymazán dříve, než za několik let.
Takže i kdybyste se stavěli na hlavu, tak žádného bankovního úředníka nepřesvědčíte, aby vám půjčku přiznal a na váš drobný prohřešek zapomenul. Banky mají přísná pravidla a žádné výjimky nedělají.

Naopak pokud jde o nebankovní společnosti, nemusíte se o peníze obávat. Ty přistupují ke všem klientům individuálně a snaží se vždy najít takové řešení, které vyjde oběma zúčastněným stranám vstříc. Takže ani záznam v registru vám nemusí při sjednání půjčky překážet. Konkrétně to záleží na tom, jak moc je významný. Pokud se jedná o drobný a zanedbatelný prohřešek, anebo i o významnější záznam, který vás ovšem nijak neomezuje při plnění závazků, které z budoucího úvěru vyplývají, můžete půjčku získat i se záznamem v registru. K tomu, aby vám nebankovní společnost půjčku odepřela, by se muselo jednat o opravdu významný zápis v registru.

eletronický obchod

Jistě vás ovšem zajímá, co za takovou ochotu a toleranci zaplatíte. V tom případě budete mile překvapeni. U významných záznamů v registru vás to bude stát vyšší úrokovou míru, u drobných záznamů máte nárok na stejně výhodnou půjčku jako všichni ostatní klienti, kteří žádný zápis nemají.