Zábavné májové odpoledne

Byl pozdní večer… první máj… večerní máj… byl lásky čas. Tak by se dalo slovy básníka vyjádřit, jak mimořádný význam má toto datum pro všechny zamilované páry. Protože láska se oslavovat má. A kdy jindy, než na prvního máje? Je to den, ve kterém už odnepaměti si milenci společně zažijí zábavné chvíle. Okořeněné vzájemnou nákloností a láskou. Jako dobrá volba na toto nejromantičtější odpoledne v roce je společná návštěva kulturního představení. Nebo posezení ve vybrané restauraci. A příjemné chvíle jde zažít i ve vyhřáté sauně či masáží vonnými oleji. To, na co ovšem nesmí v tento den žádná zamilovaná dvojice zapomenout, je polibek. Určitě v tomto jarním čase lze vyhledat rozkvetlý strom. Ideálně třešeň. Protože jenom pod ní bude mít políbení tolik potřebný magický účinek, ze kterého se dá čerpat láska až do máje příštího roku. A to už stojí za to. 

Lásky čas

Nechat se rozmazlovat je pro zamilované páry v tento den tím nejlepším řešením. Využít k příjemnému odpoledni může i privátní welnes. Ve kterém si ve vířivce pár nejen odpočine, ale v této dokonalé oáze klidu může využít i dalších služeb. Nabízeny tu jsou tři druhy sauny, jak finská, tak bylinková i infrasauna. Se zakončením v ochlazovacím bazénku.

Prvomájové políbení

Pro milovníky masáží tu své služby nabízejí profesionální maséři. Rovněž o osvěžení je v tomto centru postaráno. Čerstvé džusy, japonské čaje či domácí limonády. Pokud se dvojice rozhodne navštívit v toto prvomájové odpoledne divadelní představení, určitě neudělá chybu koupí vstupenek do uhrančivého světa Divadla Image. Tato forma, které se říká černá, naprosto svoje diváky pohltí. Doslova a do písmene. Originální hudba, moderní tanec, vizuální efekty a kostýmy, které publikum ohromí. Třetí a tou nejoblíbenější variantou je pro všechny zamilované dvojice společná návštěva restaurace, která nabízí vybrané degustační menu. A rozhodně je dobré využít doporučení obsluhy, jaký druh vína se k vybraným specialitám hodí. Čímž zážitek tohoto večera se stane nezapomenutelný.

Koukejte s tím jídlem něco udělat

Je pravda, že existuje nemoc, a to dost vážná, která se dá klasifikovat slovy: chorobná žravost. Ale ta se většinou objevuje už v dětství. Když žádná svačina spolužáků před Vámi neobstála, potom jste vážně nemocní. Ale pokud je to jen chuť na sladké, nebo na oblíbená jídla, která Vaše chuťové pohárky nasycují, potom je Vaší obrovskou nadějí jedině adipex!
croissant s čokoládou.jpg
Zkoušeli jste už něco?
Víte, když se Vaše postava zakulacuje do velikého knedlíku, který má několik pneumatik, potom jste jistě museli už nějak na svém fyzickém vzhledu zapracovat.
Neříkejte, že Vám Vaše kypré tvary nebrání v pohybu?
· Když se chcete ohnout ke tkaničkám, nebo stačí jen navlékat ponožky, to Vám vážně postava nebrání?
· Jak se Vám dýchá, když jdete do schodů, nebo chcete stihnout autobus a zrychlíte?
· A co obyčejná hygiena? Není to pro Vás příliš náročné?
Určitě jste už vyzkoušeli mnoho diet, není to pravda? A žádný výsledek? Potom dieta nebyla dobře postavena, nebo jste podváděli, anebo jste s dietou skončili, a rázem jste vyklidili ledničku na jedno posezení?
Jestli jste ale ještě nezkoušeli adipex, potom je načase začít!
metr v jablku.jpg
Staňte se normálním strávníkem.
Pokud se před Vámi jídlo opravdu neschová, potom chuť na jídlo ztlumte tabletkami adipex, které se stanou Vaším přítelem v době nejtěžší.
Víte, kolik starostí a problémů ubydou ve Vašem životě? Už si nebudete muset kupovat jen nazouvací boty, ale boty, které se Vám budou vážně líbit. Ani se nezadýcháte po zdolání schodiště. A vůbec, budete se cítit skvěle a nakonec ušetříte i za jídlo. Potom Vám zbydou peníze na pěkné oblečení a boty.
Musíte si uvědomit, že jídlo Vás má ochránit před hladem. Má Vám dodávat energii, abyste ji mohli zase vydat, Jídlo se nesmí stát koníčkem! Jinak sami vidíte, jak to dopadá. S adipexem to zvládnete, věřte těm zázračným tabletkám! Stanete se docela jiným člověkem!