Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Zábavné májové odpoledne

Byl pozdní večer… první máj… večerní máj… byl lásky čas. Tak by se dalo slovy básníka vyjádřit, jak mimořádný význam má toto datum pro všechny zamilované páry. Protože láska se oslavovat má. A kdy jindy, než na prvního máje? Je to den, ve kterém už odnepaměti si milenci společně zažijí zábavné chvíle. Okořeněné vzájemnou nákloností a láskou. Jako dobrá volba na toto nejromantičtější odpoledne v roce je společná návštěva kulturního představení. Nebo posezení ve vybrané restauraci. A příjemné chvíle jde zažít i ve vyhřáté sauně či masáží vonnými oleji. To, na co ovšem nesmí v tento den žádná zamilovaná dvojice zapomenout, je polibek. Určitě v tomto jarním čase lze vyhledat rozkvetlý strom. Ideálně třešeň. Protože jenom pod ní bude mít políbení tolik potřebný magický účinek, ze kterého se dá čerpat láska až do máje příštího roku. A to už stojí za to. 

Lásky čas

Nechat se rozmazlovat je pro zamilované páry v tento den tím nejlepším řešením. Využít k příjemnému odpoledni může i privátní welnes. Ve kterém si ve vířivce pár nejen odpočine, ale v této dokonalé oáze klidu může využít i dalších služeb. Nabízeny tu jsou tři druhy sauny, jak finská, tak bylinková i infrasauna. Se zakončením v ochlazovacím bazénku.

Prvomájové políbení

Pro milovníky masáží tu své služby nabízejí profesionální maséři. Rovněž o osvěžení je v tomto centru postaráno. Čerstvé džusy, japonské čaje či domácí limonády. Pokud se dvojice rozhodne navštívit v toto prvomájové odpoledne divadelní představení, určitě neudělá chybu koupí vstupenek do uhrančivého světa Divadla Image. Tato forma, které se říká černá, naprosto svoje diváky pohltí. Doslova a do písmene. Originální hudba, moderní tanec, vizuální efekty a kostýmy, které publikum ohromí. Třetí a tou nejoblíbenější variantou je pro všechny zamilované dvojice společná návštěva restaurace, která nabízí vybrané degustační menu. A rozhodně je dobré využít doporučení obsluhy, jaký druh vína se k vybraným specialitám hodí. Čímž zážitek tohoto večera se stane nezapomenutelný.