Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Ta nejlepší nebankovní hypotéka čeká i na vás!

Nebankovní hypotéky jsou mezi lidmi stále více oblíbené. A nelze se tomu divit. Jsou totiž pestré jako život sám a každému žadateli mohou něco nabídnout. Konkrétně mu nabízí vždy to, co v dané chvíli nejvíce ze všeho potřebuje – a to je samozřejmě dostupný úvěr za výhodných podmínek.
Máte záznam v registru? Nic takového vadit nemusí, proto je zde přece vstřícná nebankovní hypotéka bez registru.

centy

Když má někdo tak zanedbatelný záznam, který vypovídá pouze o tom, že jednou v životě zaplatil účet za energie anebo za telefon se zpožděním, tak takový záznam přece ve skutečnosti nic důležitého neznamená – a jednoznačně není důvodem pro to, aby vám věřitel zamítl žádost o úvěr.
Nicméně ani závažnější zápis v registru nemusí být tak významný, abyste kvůli němu nedosáhli na půjčku.

A to samé platí i o příjmech. Je jasné a správné, že každý, kdo chce získat úvěr, musí doložit své příjmy. To platí všude stejně a platí to i u hypotéky bez dokládání příjmů, která ve skutečnosti vlastně ani neexistuje. Ovšem i když je váš příjem naprosto průměrný anebo i nižší, tak to automaticky neznamená, že vám na splácení půjčky nic nezbude. Jde jen o to zjistit, jaké jsou vaše reálné výdaje, a jak jste spořiví. Na světě je mnoho lidí, kteří nedokáží ušetřit ani korunu z opravdu vysokého příjmu, takže není divu, že to platí i naopak.

euro

A v nebankovní společnosti platí samozřejmě i to, že si zde můžete sjednat i půjčku bez udání účelu. Americká nebankovní hypotéka je dokonce ještě výhodnější, než její bankovní verze, protože ji můžete využít i ke splacení nepříjemných dluhů.
Zbývá dodat snad jen to, že pro získání skvělé nebankovní hypotékymusíte splnit dvě podmínky: příjem v dostatečné výši, který pokryje splátky i s úroky, a záruku v podobě nemovitosti, která bude svou hodnotou korespondovat s výší vašeho úvěru.