Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Nebojte se nabídek nebankovních společností!

Lidé se často bojí nabídek nebankovních společností. Ovšem jedná se o naprosto iracionální obavy, které jsou srovnatelné třeba s neopodstatněným strachem z pavouků. Vždyť právě nebankovní hypotéka je půjčka, která vám přijde vhod i v krizových životních situacích, ve kterých se k vám každý bankovní dům obrátí zády.

peníze

A k tomu, abychom si uvedli příklad podobné situace, nemusíme chodit příliš daleko. Mnohdy stačí i jen taková drobná neopatrnost jako je opožděná platba za telefon anebo za energie, která vede k tomu, že vám několik příštích let žádná banka peníze nepůjčí. Proč? Na vině je záznam v registru, který kvůli zpoždění platby získáte, a který nemůže být z registru vymazán dříve, než za několik let.
Takže i kdybyste se stavěli na hlavu, tak žádného bankovního úředníka nepřesvědčíte, aby vám půjčku přiznal a na váš drobný prohřešek zapomenul. Banky mají přísná pravidla a žádné výjimky nedělají.

Naopak pokud jde o nebankovní společnosti, nemusíte se o peníze obávat. Ty přistupují ke všem klientům individuálně a snaží se vždy najít takové řešení, které vyjde oběma zúčastněným stranám vstříc. Takže ani záznam v registru vám nemusí při sjednání půjčky překážet. Konkrétně to záleží na tom, jak moc je významný. Pokud se jedná o drobný a zanedbatelný prohřešek, anebo i o významnější záznam, který vás ovšem nijak neomezuje při plnění závazků, které z budoucího úvěru vyplývají, můžete půjčku získat i se záznamem v registru. K tomu, aby vám nebankovní společnost půjčku odepřela, by se muselo jednat o opravdu významný zápis v registru.

eletronický obchod

Jistě vás ovšem zajímá, co za takovou ochotu a toleranci zaplatíte. V tom případě budete mile překvapeni. U významných záznamů v registru vás to bude stát vyšší úrokovou míru, u drobných záznamů máte nárok na stejně výhodnou půjčku jako všichni ostatní klienti, kteří žádný zápis nemají.