Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Jakou půjčku zvolit?

Když si chce podnikatel půjčit nějaké ty finanční prostředky, nemusí to být problém, pokud je tento ve své podstatě ideálním dlužníkem, majícím nesporně dobré vyhlídky do budoucna a zároveň i postrádajícím nějaký ten ‚škraloup‘ v dosavadní historii.
Ovšem pokud má někdo takový nízké příjmy, ne-li dokonce dluhy, a navrch třeba dokonce i nějaký ten záznam v registrech dlužníků, není to už ani zdaleka tak nadějné. Takovému už se bude leckdo zdráhat půjčit. A nejednou mu nakonec nezbude nic jiného než americká hypotéka bez dokládání příjmů.

pokladnička

Což je finanční produkt určený právě pro podnikatele, osoby samostatně výdělečně činné a firmy, sloužící k financování jejich podnikatelských záměrů a jiných firemních potřeb.
U tohoto podnikatelského úvěru, označovaného jako ‚ bez registrů‘ či ‚bez doložení příjmů‘, jde o půjčku, na niž dosáhnou dokonce i ti, kdo by jinde neuspěli, jimž by v bankách v žádném případě nepůjčili. A to proto, že je zde striktní lpění na dostatečně vysokých příjmech a absenci záznamů v registrech dlužníků nahrazeno nutností zaručit se za půjčené prostředky nemovitostí.

Člověk ucházející se o tuto půjčku tak musí poskytovateli nabídnout coby zástavu svou adekvátní nemovitost, díky níž se mu může dostat půjčky ve výši až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti. Načež už dotyčný nemusí dokládat daňové přiznání a nepřekonatelnou překážkou nemusí být ani nějaký ten záznam v registru dlužníků.
Půjčka se pak přizpůsobuje flexibilně potřebám toho kterého podnikatele. Může jít klidně o závazek, jenž bude splácen v průběhu dlouhých třiceti let, ovšem tato lhůta může být pochopitelně i výrazně kratší, dejme tomu roční, a vše také může být splaceno kdykoliv bez sankcí předčasně. Případně lze takovou půjčku použít i jako kontokorent.

hypotéka

A tyto půjčené peníze mohou být použity na kdeco, klidně i na exekuce, konsolidaci půjček, refinancování hypoték a placení jiných dluhů.
Úroky zde začínají již na čtyřech procentech, nic se neplatí předem, vše je jasné a přehledné, nic se nedohaduje pod tlakem.
A stačí tak vyplnit formulář na internetu, poslat pár fotografií oné nemovitosti a je to. Což jsou dobré podmínky, nemyslíte?