Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Jak na chytré opálení


1. Opalovací krém
I když se opalujete snadno a přirozeně a spálení znáte jen z doslechu, opalovací přípravky jsou naprostá nutnost. Chrání pokožku před UV zářením a tím brání jejímu poškozování a vysoušení, které přispívá k jejímu stárnutí.
Schopnost ochrany proti UV paprskům popisuje označení SPF – přípravky označené jako SPF 30 jsou schopny zachytit zhruba 96,7% záření, SPF 50 pak filtruje zhruba 98%. V zásadě stačí i produkt s SPF 15 (filtruje zhruba 94% UV záření), mnohem důležitější je správné používání.
Potřebná hodnota ochranného faktoru se odvíjí od fototypu pleti.
Bioderma Photoderm Bronzje sprej na opalování se SPF 30 chrání před škodlivým zářením i tu nejcitlivější pokožku a nádherně zvýrazňuje opálení pokožky, cena 379,- Kč.
pozdrav z dovolené.jpg

2. Pečujte i po opalování
Každé opalování je pro pokožku náročné, je proto důležité jí po slunění poskytnout odpovídající péči. Nejlépe je začít peelingem, který jemně a šetrně odstraní odumřelé šupinky kůže. Mnoho lidí se takové proceduře brání ze strachu, že po ní získané opálení bledne, při správném postupu je ale naopak pleť rozzářená a na pohled jemná.
Xen-Tan Clean Collectionje osvěžující, jemňoučký peeling, který prodlužuje opálení a dá mu krásně vyniknout. Koupíte za 595,- Kč.
brýle do vody.jpg
3. Vyživujte
Aby pleť i po slunění zůstala hebká a jemná, je třeba jí samozřejmě dodat i odpovídající výživu. I to má samozřejmě vliv na udržení sexy opálení. Na trhu je spousta přípravků, které zklidňují a poskytují potřebné vitamíny, velmi příjemné jsou ty s chladivým efektem.
Regenerační mléko po opalování s panthenolem Sun Care značky Ryor se snadno vstřebává, regeneruje pokožku po opálení a jemně chladí. Cena od 135,- Kč.
dítě s brýlemi.jpg

4. Něco navíc: Tónujte
I pokud se vám daří získat kýžený odstín na sluníčku, není od věci sáhnout po některém samoopalovacím přípravku – krásně oživí, sjednotí a zvýrazní bronzovou barvu pokožky a prodlouží vlastní opálení.
Samoopalovací tělové mléko značky Nobilis Tilia působí přímo na buňky, které produkují kožní pigment. Pleť navíc vyživuje a jemně provoní. Cena 250,- Kč.

Nezařazené