Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Štěnice parazitují na zvířatech i lidech


Štěnice je nepříjemný parazit, protože pije zvířecí i lidskou krev. Musíme zabránit hlavně jejich množení, takže co nejrychleji kontaktujte deratizátora.

Štěnice parazitují na zvířatech i lidech

Rychle množení

Dříve se štěnice objevovali hlavně v lidských obydlích, když nebyli moc dobře uklizená, takže to byla známka toho, že třeba domácnost není moc udržovaná. Bohužel parazit se přizpůsobuje a ke stále více a více odolný, takže i když poctivě uklízíme, tak se nám může dostat domů a zde škodit. Často je to prostřednictvím domácího mazlíčka, přičemž štěnice se u nás doma začne rychle množit, přičemž jedna samička za pouhý den náklade zhruba pět vajíček.

parazit ploštice

Vzhledem k tomu, že se živý k lidskou krví, tak je pravděpodobné, že za krátký časový úsek na sobě začneme pozorovat kousance, které nepříjemně svědí. A proto při výskytu štěnic v domácnosti je zapotřebí co nejdříve jednat. Pokud si nejste výskytem jisti, tak prodávají různé lepící pásky na tento druh parazita. Když se na ně chytí, tak my máme jeho výskyt jasně potvrzený. Vzhledem k odolnosti této ploštice mnohdy babské rady moc nepomáhají a může to být pro nás jen ztráta času.

Účinná deratizace

Mnohem účinnější jsou speciální postřiky, které se používají na rizikových místech a tam, kde se parazit shromažďuje, přičemž neměli bychom rozhodně vynechat podlahy, aby se po nich nepřesouval. Vždy je nutné přečíst si návod k požívání, abychom třeba postřik správně namíchali a dočkali jsme se požadované účinnosti. Po určité době, jenž se mnohdy pohybuje v řádu týdnů je nutné postup opravovat. Jak se zbavit štěnic? I když už jsme si částečně na tuto otázku odpověděli, tak nejúspěšnějším řešením je pozvat si do nemovitosti deratizátora. Ten se touto práci živý a rozumí jí, takže například ví jak a jaký prostředek má použít.

štěnice na zádech

Takový cl člověk má navíc dobrý přístup k látkám pro hubení všech možných škůdců. Deratizace něco stojí, ovšem když vezmeme v úvahu, že nás zbaví zákeřných štěnic, tak je tato částka opravdu zanedbatelná. Jestliže Vás trápí problém se škůdci a parazity, tak stačí zavolat na telefonní číslo společnosti.