Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Proč svěřit montáž nábytku stěhovací firmě

Zkušenosti – montáž nábytku Praha https://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/ bez patřičných zkušeností, znalostí a dovedností, to je jako první jízda v autoškole. A když potřebujete demontovat a smontovat, řekněme vestavenou skříň, kterou budete stěhovat na jiné místo, pak je to pro začátečníky příliš velké sousto. Výsledek vaší práce může přinést totální fiasko, nábytek poškodit, poničit i omítku a zdivo anebo snížit jeho původní plnou funkčnost. Stěhovací firmy demontují i velké nábytkové sestavy a na základě mnohaletých zkušeností jsou na takové práce náležitě připraveni.

obývací pokoj

Technické vybavení – i v dnešní době, kdy je v republice několik desítek či snad dokonce stovek hobby marketů, se v některých domácnostech vyskytuje pouze základní nářadí – jedno kladivo, dva šroubováky, jedny kleště kombinačky a sada stranových klíčů. S tím na montážní práce s nábytkem nevystačíte, někdy je zapotřebí odvrtat otvory pro vodicí čepy, zvětšit průměr otvorů pro vruty, mnoho vrutů se dotahuje imbus klíči či speciálními nástavci. U rozsáhlých prací se hodí elektrický akumulátorový šroubovák, u kuchyňských linek a vestavěných skříní budete potřebovat kotoučovou či přímočarou pilu na přířezy, vodováhu, dlouhý svinovací metr atd.

moderní kuchyně

Obtížná manipulace s deskami – představte si situaci, kdy rozebíráte šatní skříň z dřevotřískových desek a každá z nich je natolik velká, že při povolování šroubového spoje či vrutů se deska nakloní, posune nebo dokonce spadne na zem a kus se jí odlomí. Dřevotříska je poměrně křehká a každý ulomený roh nebo spoj je jednak vidět a pak může způsobit problémy při opětovné montáži. U některých nábytkových sestav jsou potřební minimálně dva pracovníci, někdy dokonce tři, kdy dva přidržují materiál, a třetí dotahuje šrouby. Snadné to nebývá ani u dřevěného masivu, kde hmotnost desek může být natolik vysoká, že vyžaduje dobrou fyzickou zdatnost.