Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Investujte raději do lesů a polí

·        Koupě dalšího bytu v případě hypotéky nemusí být žádná výhra. A to ani v případě, že je hypotéka levná, má nízkou cenu garantovanou jen na začátku po dobu fixační lhůty. Finanční specialisté vidí spíše výhodnější investice do polí, lesů, luk, vodních zdrojů a celkově do půdy.
západ slunce
·        V roce 2016 rapidně stoupla hodnota majetku domácností v podobě domů a bytů. Tímto způsobem a při dnešní situaci na trhu je tento styl bohatnutí pochybný. Mnohem jistější si můžeme být, pokud investujeme do přírodních zdrojů jako například do lesů a půdy. Je to třetí nejvýznamnější položka majetku domácností po bytech a domech.
·        Podle České bankovní asociace meziročně vzrostla hodnota za přírodní zdroje a to o 123,4 miliardy korun. Což znamená desetiprocentní růst. Cena volného místa, přírody a vodních zdrojů rapidně roste. Těchto přírodních hodnot kvůli neustálým stavbám ubývá, a proto jejich cena roste. Podle ministerstva životního prostředí se už zastavělo přes deset procent území ČR což je každoměsíčně několik fotbalových hřišť.
·        Není vůbec výhodné investovat do předražených bytů, koupě je drahá s nejistým výsledkem. Je lepší kupovat levné věci, u kterých je možné předpokládat, že jejich cena do budoucna vzroste. A to jsou právě přírodní zdroje.
jehličnatý les
·        Zajímavým výdělkem mohou být garáže a garážová stání ve větších městech. S nájemníkem nebývá problém, stavba garáže nepotřebuje velkou investici, když jich má člověk více, dokážou vydělat stejně jako byt.
·        Koupit pole, les nebo místo na vodní zdroje na to jsou a hlavně ještě budou dotace. To má budoucnost co se týče investování.
Kupovat přírodní zdroje na to je třeba mít investice, čas a hlavně trpělivost. Mnozí lidé mají úplně jiné představy. Myslí si, že když koupí jeden nebo více bytů, které budou poskytovat jako nájemní a za platby se jim útrata za koupi bytu do dvaceti až třiceti let vrátí tak z nich potom bude rentiér. Přitom stačí ke kolapsu tak málo. Zdraží se nájem, na čas vypadne pár zákazníků a tento způsob má brzy svůj konec. 

Nezařazené