Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

I vestavěná skříň může být designovým doplňkem

Sami to známe. Věci v domácnosti se vrší, děti začínají s novými zájmovými kroužky a sporty a najednou zjišťujete, že nemáte kam dávat tyto nově nakoupené i sportovní potřeby. A to se týká nejen vybavení dítěte tenisovou raketou, lyžemi, ale samozřejmě i náležitými sportovními pomůckami, oblečením, speciálními rukavicemi, vosky, čelenkami, botami a tak bychom mohli pokračovat.

tenisová raketa

Co s tím? Do společných sklepních kojí, pokud žijete v panelákovém domě je dávat nechcete, protože tyto věcičky jsou dost drahé a zloději se dostanou všude, natož otevřít sklepní kojí! Tak nezbývá, než všechny věci někam „nacpat“. Ale proč byste měli mít nepořádek v klasické skříni, jen proto, že již nestačí? Prohlédněte si svůj byt znaleckým okem a hledejte, kde všude máte volný prostor a kam by se dala „vmontovatvestavěné skříně Praha Sten-skrine.cz.

Nejen, že získáte ihned více místa, ale i značný – v dnešní době – designový pěkný kousek nábytku. A rázem vidíte, že klasickou skříň, která nedosahuje do stropu – můžete vyměnit za vestavěnou, která vám zabere každičké volné místečko v místnosti a můžete ji vést nově až ke stropu. A do horních pater můžete právě rozdělit dětské nebo i vaše sportovní pomůcky na letní a zimní a rázem máte uklizeno a hlavně – máte přehled.

A co víc – dnešní vestavěné skříně se už vůbec nepodobají šedi, která byla umisťovaná v době socialismu v panelákových bytech. Dnes si můžete vestavěnou skříň nechat vyrobit z materiálu, který je vašemu srdci milý. Pokud musíte šetřit místem, pak namísto otevíracích dveří volte dveře posuvné. Chcete pěkné designové dveře? Pak zvolte – samozřejmě ne do dětského pokoje – se skleněnou výplní a na tu si můžete nechat udělat potisk vaší oblíbenou fotografií v nadměrné velikosti. Takže vás při probuzení může vítat palmový háj, východ slunce, ojíněné šípkové větévky, rozbouřené moře …

šípek zima

Prostě kterákoliv vaše oblíbená fotografie připomínající vám krásné zážitky ze života anebo z báječné dovolené vás může vítat každé ráno ve vaší ložnici. Stačí jen pohled na vaši novou skříň a rázem se vám v srdíčku rozezní andělské cinkání.