Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Havárie vody v domácnosti

Doma nás může potkat havárie vody, což je nepříjemná situace, kdy musíme vědět, jak se zachovat. Pro vyřešení problému je nejlepší zavolat servis.

Havárie vody v domácnosti

Jak se zachovat?

Vodovodní síť v nemovitosti je stále pod tlakem, aby voda tekla bez problémů i v posledních patrech panelových domů. Bohužel vedení vody nevydrží věčně, a proto se může stát, že nám praskne potrubí. Potom může být problém také, když se nám rozpadne vodovodní baterie. V obou případech začne většinou voda stříkat všude možně, a proto musíme vědět, jak se v takovém případě zachovat.

uzávěr vody

Nejdříve je dobré zabránit škodám, co to jde, takže u baterie se můžeme pokusit vodu nasměrovat do umyvadla a prasklé potrubí zakrýt, aby voda neprskala všude možně. Hned po tom musíme běžet k uzávěru vody, aby byl přívod uzavřen. Proto je nutné dobře znát, kde se nachází a jak se uzavírá. Následně se musíme vody zbavit a napravovat škody. U panelových domů je mnohdy problém, že voda nateče i k sousedům. Potom záleží na tom, jestli jste pojištěni a kdo bude škody platit, protože voda jich může napáchat opravdu mnoho.

Volejte servis

Po uzavření přívodu vody budeme bez této kapaliny, díky které je na naší planetě život. Uzávěr třeba v panelovém domě bývá hned pro několik bytům, takže tento problém musíme řešit co nejdříve, aby zase vše mohlo naplno fungovat.

práce instalatéra

Proto je nejlepší zavolat na havarijní servis Kanalizace-instalateri, kde nám na vše odpoví a co nejdříve za Vámi vyjedou. Společnost má 25 let zkušeností, takže opravdu ví, jak na zdárnou opravu za dobrou cenu. Havarijní služby se zaměřují na instalatérské i plynařské práce, kdy obě dvě sítě jsou v domácnosti opravdu důležité. Svou činnost provádí v Praze a Středočeském kraji, což je opravdu široká působnost. Pokud zde tedy bydlíte a budete potřebovat některé z těchto prací, tak stačí vzít telefon a zavolat. Třeba klasický instalatér bývá zaneprázdněn, takže si na Vás udělá čas třeba až za dva týdny. Ovšem havarijní servis k Vám přijede bez problému ještě daný den, takže budete moci zase normálně bydlet.