Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Důležité peníze

Jsou pro vás peníze důležité nebo je berete jen tak, že jsou? Podle mého názoru peníze na jednu stranu důležité jsou, i když to mnoho lidí si nechce připustit. To já abych pravdu řekla, tak peníze mám hodně ráda a jsou pro mě velmi důležité. Protože peníze mi dokážou přivodit štěstí a radost. A vy se asi ptát a a zajímá vás, jak mi peníze mohou donést štěstí a radost. Tak například tak, že když si chci koupit nějaký parfém nebo kabelku, tak si to prostě za peníze koupím. A pokud kdybych ty peníze neměla, tak jak bych si pak mohla koupit nějaký parfém anebo kabelku?

Peníze dělají hodně.

Tady právě je tohle, že za peníze si můžete toho koupit opravdu hodně. Vím, že jistě si asi teď myslíte, že kabelka a peníze a parfém není všechno. Já s vámi s tímto souhlasím, ale vezměte to na druhou stranu, jak můžete být spokojení, když si můžete koupit cokoliv chcete. A dokonce i trošičku zdraví si můžete koupit. Pokud třeba vám není dobře, tak jdete samozřejmě do lékárny, kde si koupíte různé léky, ale taky přece si můžete zaplatit skvělou léčbu.

Ráda počítám peníze.

Jistě si dokážete představit, a víte o těch sbírkách, které se vybírají na malé děti anebo dospělé, když je léčba hodně drahá. Tudíž tady taky pomohou peníze. Takže ať mi potom nikdo netvrdí, že si za peníze zdraví nekoupíme. Podle mého názoru si zdraví za peníze taky dokážeme koupit. Jenom mnoho lidí si to ještě nedokáže uvědomit. Takže si myslím, že peníze nám nosí opravdu radost, na druhou stranu ale taky starost. Mnoho lidí se totiž dokáže kvůli penězům i hodně pohádat. Znám totiž několik příkladů, kdy se peníze taky staly tématem číslo jedna, když se lidé rozváděli. nevím proč, ale je vážně škoda, když se někdo kvůli penězům hádá. Tohle bych zase já nechtěla, protože nemám hádky obecně ráda. Já jsem taková, že jsem raději ticho a nechávám tomu všemu volný průběh.