Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Detroit aneb zahájení sezóny automobilových veletrhů

Jaké jsou první zprávy? Co nového přinesl zcela první veletrh konaný v Detroitu? Ferrari i Ford chtějí investovat do vývoje v rámci elektromobilů a to v případě značky Ford se jedná o částku několika miliard. Jedna z největších automobilových výstav za oceánem tak dokazuje, jak moc vlivné jsou elektromobily. Svět rázně bojuje s emisemi z dopravy. Nutno zmínit, že elektromotory již dostávají i silné a velké pick-up automobily.
větrolam
 
V Detroitu své pick-up vozy předvedl Ford i Chevrolet. I když zatím se jednalo o automobily bez elektromotorů. Stále však ne všichni sází a zcela důvěřují v automobilovém průmyslu voltům. Detroit je tak považován mnoho let za synonymum amerického motorismu. Do osmdesátých let zde vévodily automobilové firmy Chrysler, Ford a General Motors. Poslední roky však jsou k vidění i jiné značky, díky tomu je tak možnost si užít rozmanitost automobilových značek. Detroit tak drží prim v rámci zájmu všech příznivců a fandů motorismu. Jedná se o velkolepou přehlídku, která vždy jako první poodhaluje i novinky ze světa motorismu a nechává nahlédnout, co nového automobilový svět přinese a chystá. Veletrh konaný v největším městě amerického státu Michigan.
 vlajky v Detroitu
Automobilová show nesoucí se na vlnách pohody
 
Detroit se může pyšnit v rámci automobilového veletrhu hned několika fakty. Jednak jako první otevírá a zároveň vysílá první signály ohledně novinek ze světa motorismu, ale zároveň není nikterak upjatým a strojeným veletrhem, jak je tomu především u evropských autosalonů. Vše se nese v uvolněném duchu.
 
Novinky nejen pro rok 2018/2019
 
Aktuální veletrh nabídl především novinky od evropských automobilových značek, které se tak v hojné míře prezentovaly a snažily se upoutat nejen inovacemi v automobilovém průmyslu. Mnichovská automobilová společnost prezentovala kompaktní crossover X2. Automobil, jenž má základ v nejmenším X1. Pod kapotou se mu bude prohánět více jak 230 koní. Vsazeno je zde i na technologii, která bude doplněna asistentem proti uvíznutí v kolonách. V podobě příplatkového modelu BMW nabídne dokonce samo-parkovacího asistentka.
 
Ford Edge ST 2019! Okázalé Edge v provedení Vignale je naladěno a připraveno na více jak 320 koní pod kapotou. Doplněno osmirychlostním automatem a pohonem 4×4. Jedná se o silnou variantu tohoto vozidla. Nejnovější model Ford Edge tak bude zařazen do automobilové rodiny Ford Performance, tj. bude mít odznáčky ST po celém světě.
 
Kouzlo v podání Jeep Cherokee 2019. Upoutá více konvenčním designem. Inovace v rámci světlometů, kterým se dostalo sjednocení. Inovace byla i v rámci předních mlhovek oproti předešlému typu. Zato zadní část byla zcela předělána, tím tak nepůsobí natolik těžkopádně.

Nezařazené