Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Chcete zhubnout a nejde to? Vyvarujte se nejčastějším chybám!

Chtěli byste shodit pár kilogramů a nevíte, jak na to? Hubnutí je někdy běh na dlouhou trať. Občas se snažíme, ale i přesto se nedaří. Co s tím a jak začít?

Chcete zhubnout a nejde to? Vyvarujte se nejčastějším chybám!

Během hubnutí se často dopouštíme chyb, které hubnutí brzdí nebo mu brání úplně. Snaha může být sebe větší, ale ani to občas nestačí nebo je to právě ten důvod, proč se nám hubnout nedaří. Největších chyb se proto zkuste vyvarovat a hlavně si ujasněte, kolik chcete zhubnout. Nikdy ale nečekejte zázraky, všechno potřebuje svůj čas a kila dolů by měla vždy jít pomalu, jen tak se už nikdy nevrátí.

pexels-photo-1095550

Proč chcete kila shazovat?

Motivace je při hubnutí také velmi důležitá. Pokud to děláte pro sebe, je všechno v pořádku, nikdy se ale nenechejte do ničeho nutit, jinak to nebude mít žádnou cenu. Pokud přemýšlíte nad tím, kolik kilogramů byste vlastně chtěli zhubnout, můžete si vypočítat svůj BMI index, který určuje zdravou váhu každého z nás podle jednoduchého výpočtu. BMI kalkulačka je běžně dostupná na internetu a může vám v mnohém pomoci, snadněji si pak ujasníte, kolik kilogramů potřebujete vlastně doopravdy zhubnout.

Pozor si dejte na přehnané cíle, které obvykle máme na začátku hubnutí všichni. Když pak nejde hubnutí tak, jak jsme si to původně představovali, jsme poté zklamaní a ztrácíme motivaci úplně, což nakonec vede k přejídání a podobným excesům. Z hubnutí pak není nic a my jsme tam, kde na začátku.

pexels-photo-1640768

Není to tak těžké

Zhubnout přitom vůbec nemusí být tak těžké. Stačí dodržovat pár zásad a hlavně chtít, pokud se do toho pustíte naplno, určitě začnete pozorovat první výsledky poměrně brzy. Základem je samozřejmě pravidelná strava, nikdy byste neměli mít hlad, je ovšem nutné hlídat si, co vám na talíři přistane a kolik toho sníte. Malé porce několikrát za den jsou základem úspěchu. Když k tomu budete dodržovat pitný režim a zaměříte se i na konzumaci potravin, které rozproudí váš metabolismus, zhubnete snadno a bez toho aniž byste pociťovali hlad.

Mezi nejlepší přírodní spalovače patří chilli papričky nebo například skořice. Když si jimi začnete kořenit jídla, nastartujete svůj metabolismus a dokonale nakopnete hubnutí.