Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

A kam se vydáte vy?

Kulturou podstatě žijeme. Snad každý člověk byl alespoň na jedné kulturní události, jako je divadelní představení, hudební představení, na výstavě umění a tak dále. Nejvíce jí vyhledávají mladí lidé, kteří rádi vyráží za zábavou. Nejčastěji jsou vyhledávané koncerty, různé festivaly, plesy, sportovní akce. Není divu, vždyť téměř dva roky jsme se žádných kulturních akcí nemohli podílet díky pandemické situaci, která u nás nastala. A proto teď při uvolnění, kdy se svět vrací do normálního koloběhu se nám takových různých akci vyrojilo nespočetně a mi máme svůj kalendář aktivit naplněný. 

festival

Přeci jen vyjet si na hudební festival, v létě, když slunce hřeje a jsou tropické noci.  Povyrazit si se svými kamarády. Dokonce i poznat nové lidi, s kterými si užijeme nějaké ty zážitky na které pak budeme vzpomínat celý rok, hlavně třeba v zimě, kdy se tak moc hudební festivaly venku nekonají. Přeci jen, když něco zažijete s novým člověkem, kterého jste poznali a máte s nimi spousty zážitků, které vám jen tak nikdo z hlavy nevymaže. Ale u nových lidí zvláště na festivalech se mějte na pozoru, ne každý vám může sednout a někteří lidé umí pouze vyvolávat hádky. A takový člověk vám nestojí za to, aby jste na něj vzpomínali, při letních radovánkách. 

kultura ve světě

Ale kulturou chtějí žít i dospělí, nebo i starší lidé. Rádi chodí na muzikály nebo na divadelní představení. Kde si poslechnou krásnou hudbu a neodolatelný zpěv operní zpěvačky, která vás na tolik ohromí, že si její melodii budete ještě broukat třeba týden. Hodně populace rádo chodí na divadelní představení. Protože herecké výkony, které v představení herci vykonávají je nepopsatelné. Kolik může být v jedné hře emocí a prožitku. Nemyslete si, že na festivaly chodí jen mladí lidé, ale taky dospělí, kteří mají třeba děti na hlídání a přijeli si vyhodit po dvou letech z kopýtka a na chvíli vypustit realitu a užít si život na plno. 

Každý stát, jiný mrav. Ve světě najdete hned několik různých kultur, třeba jako je náboženství, které je nejčastějším a nejžhavějším tématem, celého světa. Každý by měl jinou kulturu respektovat a třeba si zní neutahovat. Ale co můžete udělat je to, že se o ní budete zajímat a dozvíte se o ní něco i víc a tak budete mít zase opět o čem vyprávět svým blízkým.