Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Vlastní bydlení levně? Ano, jde to

Chcete-li dnes bydlet ve svém, musíte začít hodně šetřit. Byty jsou totiž dražší, a to i v regionech, kde se daly ještě donedávna koupit takřka za hubičku.

Vlastní bydlení levně? Ano, jde to

Koupit si v současné době vlastní byt je pro mnohé jedince prakticky nemožné. Ceny obytných nemovitostí se každým dnem zvyšují, a to i v místech, kde se dříve daly koupit za poměrné slušné peníze. Důvod je jednoduchý – nestaví se. A když se nestaví, je jasné, že byty chybí. Jejich cena se pak šplhá až neúměrně vysoko. A to je velký problém, jelikož Češi si zvykli na to, že si mohou našetřit na vlastní bydlení i z průměrného platu. A to dnes již neplatí. Alespoň ne v případě, kdy chcete žít klasickým způsobem.

Domky na prode

Pokud vám nevadí mírně alternativní bydlení, neměl by být velký problém sehnat ho levně. Stačí si pořídit mobilheim https://www.top-mobilnidomy.cz/. Ano, pro mnoho lidí to může být nepřekonatelná překážka, ale hodně naopak chytí tuto šanci za pačesy. Tento druh bydlení je totiž nepoměrně levnější, než mnohé byty ve městech.

Sice může z dálky připomínat maringotku, ale nenechte se mýlit zevnějškem. Co se týče vnitřního vybavení a prostoru, nabízí tento druh bydlení vše, co dnešní člověk potřebuje. Samozřejmě, není to vyloženě ideální, ale co dnes je. Důležité je, že do mobilního domku nebudete muset kupovat žádné vybavení. Všechno potřebné najdete na svém místě. Trouba, klasická i mikrovlnná, kávovar či třeba lednice jsou nedílnou součástí těchto obydlí již v základu. Samozřejmě, toto zařízení není zdarma. Je započítáno do konečné ceny. Ta však nebývá nikterak veliká, takže to zase taková katastrofa není. Navíc, klasický nábytek se do těchto prostor příliš nehodí, takže jiná možnost vlastně ani není.

Kupte si mobilní domek

Ohláška bude stačit

Skvělé také je, že není potřeba zdlouhavě vyřizovat papíry na stavebním úřadě. Tam musí každý, kdo staví na zahrádce něco vyššího než je psí bouda. Vtip je v tom, že zákon nechápe mobilní domy jako stavby, takže se na ně celá řada předpisů a zákonů vůbec nevztahuje. Díky tomu vám bude stačit podat pouze jednoduchou ohlášku. To v praxi znamená, že na úřad budete muset maximálně jednou nebo dvakrát.