Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Už máme bazén

Nejlepší období pro mě je léto. A léto nejvíce miluji, už jenom kvůli tomu, že mohu nosit své vysněné šaty a sukně. Ano, šaty a sukně se dají nosit celoročně, jenomže já nemám auto, musím jezdit autobusem, takže stát někde v sukni na a zastávce v mrazu není zrovna ideální. Navíc léto má opravdu mnoho výhod. Tak třeba například to, že si mohu jezdit na svém oblíbeném kole. Ani nevíte, jak moc mám ráda jízdu na kole. A taky jsem ráda, že vždycky přes léto shodím nějaká ta kila, díky právě sportu, protože koho by bavilo sedět doma, když by svítilo sluníčko? A co je největší plus na léto, také to, že konečně můžeme mít bazén.

Velký bazén je úžasný.

Ukažte mi dítě, které by nechtělo vlastní bazén! Dva roky mi rodiče slibovali, že budeme mít bazén. Ještě stále bydlím s rodiči, protože ještě studuji střední školu. Nicméně ale rodiče mi stále nechtěli pořídit nějaký bazén. A já jsem jim řekla, proč bychom nemohli mít bazén, když nejezdíme ani nikam na dovolené k moři. A když to tak vezmu, tak mít na zahradě oválný bazén je vlastně levnější než jet na dovolenou. A já jsem chtěla právě takový bazén, aby byl oválný. Protože oválný bazén je takový, že na oko působí více esteticky. A taky jsem na internetu našla, že oválné bazény vyjdou levněji, navíc je to taky tak praktičtější.

Na léto je bazén ideální.

Do oválného bazénu se prý lépe leze. A nakonec tedy mi rodiče udělali radost, že mi oválný bazén pořídili. Takže nakonec jsem byla ráda, že mí rodiče se rozhodli, že nakonec oválný bazén pořídí. Jenom jsme se ještě nedohodli, jestli bude v podzemí anebo nadzemní. Dohodli jsme se nakonec, že bazén bude nadzemní, abychom se s tím nemuseli moc nadřít. Mně to vůbec nevadí, já jsem hlavně ráda, že máme na zahradě konečně bazén a příští rok už se v něm budu moct koupat. Letos si půjdu v zimě na krytý bazén a od jara se zkusím otužovat v domácím oválném bazénu.