Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Sto druhů poppers do 15 ml

Kvalitní a pouze prověřené druhy všech světově známých značek. Lahvičky se vyrábí a dováží ze zemí jako je Německo, Anglie, Japonsko nebo Amerika.
Na čem záleží úspěch v prodeji poppers?
Tyto malé lahvičky si můžete zakoupit v běžných kamenných obchodech, sexshopech, na internetu nebo také v samotných barech. Jenomže kvalitu nic nenahradí. Ať je výrobek drahý nebo nejlevnější, vždy záleží na tom, jestli je to prověřený druh, protože jinak byste si mohli poškodit zdraví.
· Používá se zejména při sexu. V běžných situacích postačí, když otevřenou lahvičku necháte v místnosti. Látka vyprchá a váš sexuální chtíč roste. Pokud se z lahvičky nadechnete přímo, účinek bude okamžitý. Účinek trvá asi 1 – 2 minuty. Lahvičku je nutné rychle uzavřít, protože látka je těkavá a rychle se vypařuje. Chcete zažít intenzivní prožitek orgasmu? Pak přičichněte těsně před orgasmem.
fotomontáž tváře.jpg

Extáze, rozkoš a výbuch

Účinek trvá sice pouhou chvíli, avšak lidé se ho nemohou nabažit. Rádi zkouší nové druhy a ještě raději používají klasiku, která je nikdy neomrzí, neboť je léty a zkušenostmi prověřená. Každý výrobek funguje téměř stejně, avšak jsou mezi nimi nějaké rozdíly. Nejznámější a nejpopulárnější je zřejmě Ultra strong Rush a dále také Amsterdam. Hojně všechny druhy používají homosexuálové. Tato chemická látka má totiž velice zajímavé účinky, nejenom, že vás dostane do nepopsatelných výšin a výbuchu extáze, ale také uvolňuje hladké svalstvo, což znamená, že uvolňuje svěrač a proto při análním styku jde všechno snadněji a hladce. Některé ženy dokonce mohou zažít při užití svůj první orgasmus.
podávaná ruka.jpg

Využijte slevy

Zboží je vždy pečlivě zabalená v bublinkové obálce či v pěnovém obalu. Díky tomu se zboží při přepravě nepoškodí. Celá zásilka je v diskrétním obalu, takže nikdo nepozná, co se v ní ukrývá. Stálým zákazníkům dáváme slevy až do výše 15% z celkové hodnoty nákupu.