Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Objevily se u vás problémy s erekcí? Co je může způsobovat a jak si poradit s léčbou? Hlavně nepanikařit!

Nejhorší noční můra každého muže? Určitě porucha erekce! Muži sice nejsou tak citliví jako ženy, ale slabé erekce je dokáže dostat na kolena. Co s tím?

Objevily se u vás problémy s erekcí? Co je může způsobovat a jak si poradit s léčbou? Hlavně nepanikařit!

Pro žádného muže není snadné vyrovnat se s problémy s erekcí. Naopak, jindy silný muž se může během chvilky naprosto zhroutit, protože neschopnost vést normální sexuální život zkrátka muži hodně vnímají. Možná více, než cokoliv jiného. Jenže právě psychika je mnohdy spouštěčem problémů. Proto je důležité nepanikařit a spíše je vhodné začít hledat nejen řešení, ale i opravdovou příčinu všech problémů. Ono totiž obvykle stačí vytrvat a všechno bude zase jako dřív.

slabá erekce

Hledání ztracené erekce – Jak ji získat zpět?

Je potřeba říci už na začátek, že občas se to může stát opravdu úplně každému. Pokud ale vidíte, že se problémy kupí, erekce se u vás nezastavila už dlouho a sexuální život je pro vás aktuálně tabu, je třeba začít řešit, jak z toho ven. Zatímco u starších mužů je tento problém obvykle spojen se zvětšenou prostatou nebo s úbytkem hormonů, u mladších mužů jsou problémy většinou trošku jinde. Ona to může být třeba psychika, když je totiž člověk unavený, neustále ve stresu a nevyspaný, nemůže se potom divit, že se to někde odrazí. Třeba právě na sexuálním životě.

Slabá erekce se dá léčit a to poměrně účinně a snadno. Někdy se stačí opravdu jen více dát do psychické pohody, někdy pomohou jednoduché cviky, někdy bylinky nebo léky. Pokud ale už nic nepomáhá a dochází vám síly, je možné řešit problém jinak a to s lékařem. Ten může navrhnout jiný druh léčby, muž může používat vakuovou pumpu a mužům s nízkou hladinou testosteronu bývají aplikovány injekce.

léky na poruchu erekce

Zkuste to sami

Kdo by ale chtěl hned běžet k lékaři, že? Na problémy s erekcí je asi úplně nejlepší ze začátku zkusit bylinku jménem kotvičník zemní. Kotvičník má výborné účinky, extrakt z bylinky se velmi často přidává i do doplňků stravy. Určitě si lze vzít i pilulku na podporu erekce, s těmito pilulkami se to ale nesmí příliš přehánět. Možná ale nejlepší, co můžete udělat, je zůstat v klidu a pohodě. Psychického původu jsou totiž poruchy erekce dost často.

Takže nejlepší rada zní, zůstat v klidu a snažit se dát do psychické pohody.