Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Navštivte masážní salon

Erotika dělá lidem obvykle dobře. A má to tak už od přírody být. Kdyby nás tato netěšila, ztratilo by lidstvo motivaci k rozmnožování se a s největší pravděpodobností by už dávno vymizelo.

Ovšem každý člověk je jiný a každý si tudíž může představovat pod pojmem erotika něco trochu jiného. A to, co tu jednomu může plně vyhovovat, nemusí být pro druhého to pravé. A člověk se může v tomto ohledu samozřejmě cítit neuspokojeně i tehdy, když třeba nemá dokonalý nebo dost možná vůbec žádný protějšek, se kterým by se mohl erotickým hrátkám oddávat.

A kde najít erotické uspokojení, pokud ho nemáme dost doma? Kde najít vhodnou partnerku pro ony příjemné chvíle, která se navíc nezdráhá vyplnit i poněkud neobvyklá přání, na která není každý z nás?

žena v prádle

Existuje i tento pražský masážní salón, kde lidem vyhoví jak erotickými masážemi, obdobnými masážím fyzioterapeutickým, ovšem zaměřenými samozřejmě na dokonalý erotický prožitek, tak i něčím extra, jako je dejme tomu i bdsm masáž.

Ano, i to lidem někdy dělá eroticky dobře. Ne vždy a ne všem, ale i tací lidé v našich řadách žijí. A že nevíte, co ona BDSM masáž obnáší? Pak by se dalo dejme tomu lapidárně říci, že tu zákazník dostane naplácáno. I když to pochopitelně není dostatečně výstižné, protože se pod touto službou nabízí přece jenom víc věcí.

erotické foto

Zákazníkovi je při takové masáži dejme tomu znemožněn pohyb, může být lehce svázán či mít škrabošku na očích, mohou se tu používat provaz, důtky či kolíčky, po dohodě s terapeutkou může dojít třeba i na bolest.

Jsou prostě i lidé, kterým vyhovuje zde nabízená dominantní role masérky. Které eroticky vzrušuje, když jim žena po určitou dobu vládne pevnou rukou, a kteří takovou ženu ve své blízkosti postrádají. Nebo jim už třeba nestačí manželka s válečkem na nudle v ruce, čekající, až se ten její vrátí z hospody, aby mu poskytla něco vzdáleně podobného.