Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Látkové rolety na den i noc


Sluníčko máme všichni rádi, obzvláště po několika týdnech, kdy je škaredě, zataženo, prší nebo sněží. To se pak všichni těšíme, až nás zase navštíví sluníčko, které nám zlepší náladu i celý den, jakmile se ráno rozzáří. Jenomže někdy je zase sluníčka až moc a v domácnosti chceme mít pohodu a příjemné zázemí, proto se využívají rolety nebo žaluzie na oknech, aby zakryly přemíru slunečních paprsků. Samozřejmě to má i účel praktický z hlediska koukání do oken od sousedů. Tímto způsobem chráníme své soukromí.

moderní byt

Jakmile přijde na řadu výběr z jedné nebo z druhé varianty, váháme. Zvolit látkové rolety? Nebo raději praktické žaluzie? A co takhle praktičnost ze žaluzií a estetický design látkového tylu rolet?

Ano, správně, kombinace obojího nám dává nové možnosti, proto jsou zde rolety ideální pro noc i den, které si můžete zatemňovat podle vlastního uvážení.

Ve dne plný dům světla, žádné stínění a báječný pocit z hřejivého sluníčka, v noci úplnou a naprostou tmu bez záblesku světélka z venkovního prostředí, právě to může zajistit roleta den a noc Mk-rolety.

Látka je velice odolná, pevná, ale líbivá. Právě látkové rolety si lidé často volí kvůli jejich estetice a eleganci. Doladí váš interiér k dokonalosti, můžete si vybrat jakoukoliv barvu, pohlcují zvuky a vypadají úžasně. Proto si můžete i v tomto případě zvolit látku jakoukoliv. Na výběr jsou různé materiály, barvy, vzory.

byt slunc

Skládají se ze dvou pruhů, jeden je průhledný, vhodný na použití přes den, druhý je zatemňující ideální v případě spánku v noci, kdy nechceme být nikým a ničím rušeni. Intenzitu pronikajícího světla si totiž můžete kdykoliv i během dne zvolit samotní a upravit si stínění pomocí překrytí pruhů.

Nesmíme zapomenout zmínit českou výrobu a kvalitu za rozumnou cenu. Je zde také možnost luxusního provedení, ovládání řetízkem, elektricky nebo pomocí chytrého telefonu. Zajištěna bude samozřejmě také montáž.