Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Dejte najevo, kdo jste

Každý člověk se snaží zdobit a oblékat tak, aby tím vyjádřil svou osobnost a dal ostatním najevo, s kým mají tu čest. Obzvláště patrná je tato potřeba u mladých lidí, kteří si teprve hledají své místo ve společnosti, mají potřebu se od ostatních dostatečně odlišit a zároveň jsou ve věku, kdy ještě nejsou svázaní nároky svého povolání. Takoví lidé pociťují velkou osobní svobodu a dávají to najevo, kudy chodí.

strom života

Není třeba hned křičet

Nicméně i ostatní lidé mají potřebu se zdobit a oblékat v souladu se svými vnitřními pocity a potřebami, protože se jedná o lidskou přirozenost, která je v nás hluboce zakořeněná, jen už to ve vyšším věku není tak nápadné. V dalších obdobích života už většina z nás volí umírněný styl oblékání, který z valné části vyhovuje jakýmsi společenským nárokům. Starší lidé už totiž moc dobře vědí, že příliš vystupovat z řady se nevyplácí. Na jejich přesvědčení a naturel tak můžeme usuzovat spíše na základě méně nápadných projevů jako jsou různé ozdoby a tematicky laděné šperky.

přívěšek

Se stromem nešlápnete vedle

Typickým příkladem bývají různé mystické amulety anebo duchovní symboly. Ty mohou být pro takové lidi i skvělým dárkem v případě, že je chceme nějak potěšit a zároveň jim dát najevo, že jim v životě přejeme jen to nejlepší. Takovou ideální volbou je například strom života přívěšek, který svého nositele chrání před negativními jevy okolního světa a posiluje jeho vnitřní duševní odolnost. Není proto divu, že se jedná o žádaný symbol, kterým rozhodně nikoho nemůžeme urazit, ba naopak. A v případě, že bychom povahu obdarovaného špatně odhadli a on nebyl příliš duchovně založený, tak ani v tomto případě s takovou volbou nešlápneme vedle, neboť strom je oblíbeným symbolem kvality života pro většinu lidí.