Krusis

Kdo chce mít domov, ten si obvykle musí koupit svoji nemovitost. Protože ne každému je přáno, aby ji od někoho získal. A k tomu je třeba moře peněz.

Berte domácnost jako jeden celek

Všichni se vždycky soustředí na jednotlivé části, málokdo dokáže vidět celý obrázek. Tak nějak vystoupit z rámce a podívat se na vše z dálky. To je něco, co jen tak někdo nedokáže. Největším neduhem člověka je to, že se rád zavírá do těch malých krabiček a rámečků, všechno vypadá tak nějak jednodušeji. Ale ono to tak jenom vypadá. vám hned poradí, jak na ty nejmenší části našeho interiéru. Vezměme si nyní například takový správný interiér. Správný interiér by měl být:
deka na pohovce
a) Takový, který mohu jednoduše „přetvarovat“ do úplně jiného stylu, pokud se mi ten předchozí přestane líbit.
b) Neměl by obsahovat křiklavé barvy ani příliš ostré tóny, jednoduché barvy jako bílá, světle šedá apod., tedy barvy neutrální, mohou být možná lepší.
c) Obsahuje řadu doplňků, které barevně místnost vyzdobí. Například zelené polštářky, židle, potahy a do toho živé rostliny.
d) Vzdušný a prostorný. Není nutné zavírat se do malých buněk a naházet na stěny kožešiny. V dnešní době perfektní izolace dokážeme odolat vedrům a zimám i jinak než zateplováním každého koutku.
e) Přívětivý k vám. Musíte se v něm cítit dobře. Pokud se cítíte dobře v něčem, co odporuje předchozím bodům, tak směle do toho! Nebojte se vyskočit z řady. Někdy je vaše specifická chuť tou pravou výzvou a volbou. Často se můžete setkat, že byt vypadá jako největší díra, ale daný člověk to má rád.
židle u kulatého stolu
Poslední bod je nadřazen všem ostatním, které jsou tak nějak na stejné úrovni. Pokud se nedokážete dostatečně cítit dobře a je vám tak nějak „nepohodlno“, tak to je něco špatně. Raději obětujte styl a moderní interiér za útulný domov. Koneckonců jste to vy, kdo tam bude trávit život, nikoliv návštěva nebo rodina, která se přijela podívat. Proto se vůbec nebojte udělat si to tak nějak podle sebe. I kdybyste na zdi pověsili akty. Nu co, děti vašich příbuzných se aspoň něčemu přiučí. Aspoň konečně zamezíte stigmatizaci lidského těla v Čechách a na Moravě!

Nezařazené